Uwiedź mnie

Wydawnictwo: Pascal
Tytuł oryginalny: Misbehaving
Data wydania: 30 sierpnia 2017
Liczba stron: 384
„Uwiedź mnie” jest szóstym tomem serii „Sea Breeze”.

   Jess od samego początku ma w życiu pod górkę. Jej matka jest striptizerką, która z niezwykłą łatwością pakuje się w tarapaty. Jess głęboko ukrywa swoją wrażliwą naturę, żeby na zewnątrz przywdziewać maskę niegrzecznej i kontrowersyjnej dziewczyny. Tylko w taki sposób radzi sobie z sytuacją, w jakiej się znalazła. W końcu postanawia zmienić swoje życie, żeby nie skończyć tak jak jej własna matka. Zdeterminowana postanawia ukończyć szkołę i znaleźć porządną pracę.

   Przyjazd do Sea Breeze miał być dla Jasona odskocznią od dotychczasowego życia, który od lat żyje w cieniu swojego sławnego brata. Chłopak chce cieszyć się spokojem, jaki zapewnia mu pobyt w willi, jednak pojawienie się w jego życiu Jess, zupełnie nie wiąże się ze spokojem.

Od tej pory dominować zaczyna szaleńcza namiętność, która połączyła tych dwoje.

   Abbi Glines po raz kolejny zaserwowała nam naprawdę dobry erotyk. Może „Uwiedź mnie” nie było jej najlepszym dziełem, ale i tak trzymało poziom. Wątek miłosny niestety nie był tak intensywny, jak to było w poprzednich tomach, między bohaterami ciężko było wyczuć te napięcie i chemię. Na całe szczęście, w pełni wynagradza to buntowniczy charakterek Jess. Jak do tej pory, jest ona dla mnie najlepszą wykreowaną przez Abbi żeńską postacią, już od pierwszej strony zaskarbiła sobie moją sympatię.  Fabuła może i nie jest całkowicie oryginalna, ale treść autentycznie wciąga. Lekkie i proste pióro autorki oraz nagłe zwroty akcji, z pewnością to ułatwiają. Nie zabrakło również malowniczych opisów scenerii, w jakich miały działy się opisywane wydarzenia. Jak to Glines ma w zwyczaju, czasami ponosi ją wyobraźnia i tym razem też tak się stało, czego dowodem jest garstka nielogicznych wypowiedzi bohaterów. Jednak nie oddziaływuje to w zauważalnym stopniu na całokształt. „Uwiedź mnie”  to lektura, która nadaje pikanterii jesiennemu wieczorowi.
   6/10.

Serdecznie dziękuję za egzemplarz Wydawnictwu Pascal. 


Komentarze

 1. Czytałam tylko drugą część z tej serii ale sięgnę po resztę. Miło wspominam tamtą książkę. Mimo, że była bardzo przewidywalna, podobała mi się. Książki Abbi Glines są idealne w przerwie między kryminałami :)

  OdpowiedzUsuń
 2. próbowałam, nie podołałam nie polecam tej ksiązki :/ recenzja dośc podobna do moich wspominień z lektury

  OdpowiedzUsuń
 3. Raczej nie jest to pozycja dla mnie, rzadko sięgam po literaturę tego typu i sama okładka mówi mi - może jednak mnie nie czytaj, bo jeszcze się nie polubimy, a wtedy będzie źle :D

  Pozdrawiam serdecznie, cass z cozy universe

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

ZAPOWIEDŹ: Unf*uck Yourself. Napraw się

Żelbeton

Mój zawodnik