Zapowiedź: Burda, Bukowy Las

"Dla niego wszystko" Alexa Riley, wyd.Burda Publishing
Premiera 25 października 

Ryan Justice może i jest jej szefem, ale nic nie powstrzyma go przed zdobyciem jej serca.

Paige Turner chciałaby zapomnieć o przeszłości, ale traumatyczne doświadczenia wciąż kładą się cieniem na jej życiu i nie pozwalają myśleć o szczęściu.Pragnie zemsty na ojcu, Alexandrze Owensie, który na jej oczach zamordował matkę. Nienawiść, która pali bohaterkę od środka, sprawia, że dusi ona w sobie uczucia wobec Kapitana (Ryana). Jest bowiem przekonana, że na niego nie zasługuje. Na domiar złego Kapitan przez wiele lat pracował dla Owensa w CIA, co budzi w Paige niepewność wobec jego motywacji.

Na szczęście uczucia do Ryana wygrywają i sprawiają, że dziewczyna musi zmienić swoje plany. Zanim się obejrzy, Ryan zajmie najważniejsze miejsce w jej życiu i w sercu. Wielkie tajemnice nigdy nie pozostają ukryte na długo, a gdy prawda w końcu wyjdzie na jaw, Ryan zrobi wszystko, by uratować sytuację. Bo Paige zawsze była jego – tylko jego.

"Moja siostra Rosa" Justine Larbalestier, wyd. Bukowy Las
Premiera 25 października

A gdyby najbardziej przerażającą osobą na świecie była twoja dziesięcioletnia siostra? Siedemnastoletni Che Taylor kocha swoją młodszą siostrę Rosę, mimo że jest nieprzewidywalna i niebezpieczna. Z wiekiem dziewczynka posuwa się coraz dalej w swoich skłonnościach do zadawania cierpień. Rosa jest inteligentna, zdolna i śliczna, a przy tym umie świetnie grać i manipulować ludźmi. Tylko brat, jej jedyny powiernik, zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji. Rodzice, wciąż przenoszący się z jednego krańca świata na drugi, lekceważą jego ostrzeżenia, uznając zachowania córki za dziecięce dokazywanie. Ponowna przeprowadzka, z Bangkoku do Nowego Jorku, otwiera przed dziewczynką aż nazbyt wiele możliwości. Che zawsze opiekował się siostrą i chronił ją przed światem, lecz teraz to świat potrzebuje ochrony przed Rosą


"Serce Neftydy" Marcin Szczygielski, wyd. Bukowy Las
Premiera 27 października

JAKI BĘDZIE ŚWIAT, GDY SPEŁNI SIĘ NAJWIĘKSZE MARZENIE LIDZKOŚCI? 

Effi tego samego dnia wkracza w dorosłość i...  traci wszystko – cumujący w pasie planetoid prom kosmiczny, na którym dorastał, zostaje unicestwiony przez drony Federacji, a w eksplozji ginie matka bohatera. Wśród szczątków kampera cudem udaje mu się odnaleźć fragment jej ciała, który zamyka w kriokapsule i wyrusza na Duat – wyniszczoną w wyniku kilkusetletnich wojen genetycznych Ziemię. Liczy na odnalezienie czynnego laboratorium, w którym zdoła przywrócić matkę do życia. Okazuje się, że planeta wcale nie przypomina martwego, toksycznego świata znanego mu z internetowych przekazów. Czekają tam na niego wielka przygoda, wielkie niebezpieczeństwo, wielka tajemnica i skomplikowana miłość.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

ZAPOWIEDŹ: Unf*uck Yourself. Napraw się

Żelbeton

Mój zawodnik